Rozlosowano zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju

Rozdano podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w konkursie Raciborskiego Portalu Internetowego i Agencji Artystycznej "Znaki Szczególne".Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju odbędzie się 29 stycznia 2008 r. o godz. 17.30 w Raciborskim Centrum Kultury.

Kabaret Moralnego Niepokoju zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju, co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego, nie stroni od polityki.

- reklama -

Kabaret Moralnego Niepokoju tworzą aktorzy: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Katarzyna Pakosińska i Rafał Zbieć oraz zespół muzyczny: Bartłomiej Krauz, Maciej Sczyciński i Wojciech Orszulak.

Aby wygrać zaproszenie na występ, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: ”Jaki kierunek na Uniwersytecie Warszawskim studiowali członkowie (większość) grupy Kabaret Moralnego Niepokoju?” i w terminie do 24 stycznia 2008r. przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs – Kabaret Moralnego Niepokoju" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

 

Zaproszenia na występ otrzymali:

 

Maciej Nowak

Justyna Gocyla 

Zwycięzcom gratulujemy!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here