Kiermasz w ZSO Rudnik

0

9 grudnia Rada Rodziców zorganizowała kiermasz świąteczny w ZSO Rudnik.

Podczas spotkania, na którym pojawiła się liczna grupa mieszkańców gminy Rudnik, był czas na konsumpcję wypieków przy kawie i herbacie, zakup ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, jak i na zabawę.

- reklama -

 

 

 

 

W programie artystycznym uczniowie zaprezentowali się w pokazach: „Historia o Świętym Mikołaju” oraz „Stary i Nowy Rok”. Nie zabrakło również kolęd śpiewanych przez gimnazjalistów w językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Rada Rodziców ogłosiła wyniki konkursu na najładniejszą ozdobę świąteczną, który wygrała uczennica klasy IIIG Dominika Rybka. Wykonała ona śliczną choinkę z szyszek. W nagrodę otrzymała słodką bombonierkę i bilet dla rodziców na zabawę karnawałową w dniu 5 stycznia.

Kolejnym konkursem, który przerósł oczekiwania organizatorów, było współzawodnictwo na najdłuższy kolorowy łańcuch. Do rywalizacji stanęły wszystkie klasy, ale najdłuższy łańcuch stworzyła klasa IIG. Liczył on 226 m długości. Łańcuchy posłużą do ozdoby szkoły i kościoła, a łączna długość wszystkich wyniosła 938 m.

Takie imprezy – podkreślajają organizatorzy – są potrzebne, integrują społeczność szkolną na linii uczeń – nauczyciel – rodzic, ułatwiają zebrać fundusze, dzięki którym szkoła może zakupić na przykład pomoce dydaktyczne.

 

/Gmina Rudnik/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here