Projekt „Bliżej Siebie – Działaj Lokalnie”

0

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach zakończył się projekt dotowany z Centrum Inicjatyw Społecznych w Rybniku oraz Polsko-Amerkańskiej Fundacji Wolności.

Celem projektu "Bliżej Siebie – Działaj Lokalnie" było upowszechnienie technologii informacyjnej, poprzez dostęp do komputerów oraz internetu, wśród ludności zamieszkującej pobliskie miejscowości. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu  w sali komputerowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przez pół roku.

- reklama -

Uczestnicy kursu nabyli umiejętności obsługi pakietu Office oraz korzystania z Internetu. Na koniec odbyło się podsumowanie projektu dla mieszkańców Grzegorzowic, Łubowic i Brzeźnicy, na którym zaprezentowano prace kursantów w postaci prezentacji multimedialnej „Gmina Rudnik”.

 

 

 

Dzięki projektowi szkoła wzbogaciła się o aparat cyfrowy oraz drukarkę laserową. Pomysłodawcami projektu byli mgr Beata Gronowicz, mgr Krystyna Gawlik – dyrektor szkoły oraz Sabina Filip – sekretarz szkoły, a prowadzącymi zajęcia byli Łukasz Mielczarek i mgr Marzenna Mruk-Otulak.

 

/Gmina Rudnik/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here