Bilety na film „Asterix na Olimpiadzie” rozlosowane

0

Rozlosowano podwójne zaproszenia na film "Asterix na Olimpiadzie" w konkursie Raciborskiego Portalu Internetowego i Raciborskiego Centrum Kultury.

Raciborskie kino "Przemko", które w październiku ubiegłego roku zawiesiło swoją działalność, zaprasza na "Asterixa na Olimpiadzie". Film będzie wyświetlany w mieście po raz pierwszy. – Jesteśmy szybsi od "Bałtyku" – mówi Andrzej Śliwicki kierownik kina "Przemko".

- reklama -

Śliwicki otrzymał propozycję grania z Warszawy. – Nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy jej nie przyjąć – komentuje kierownik. – Dużo się mówiło o zamknięciu kina, tymczasem mamy się całkiem dobrze – uśmiecha się Śliwicki. Film w "Przemko" prezentowany będzie w dwa tygodnie po światowej premierze. – Zastanawiamy się nad przyszłością kina. Myślę, że z "Przemko" będzie podobnie jak z Rybnickim Kinem Premierowym, które ostatecznie zmieniło szyld na Kino "Kultura". Chcemy działać w podobnych klimatach, ale jeśli trafi się okazja jak ta z Asterixem, na pewno skorzystamy – mówi Śliwicki.

 

"Asterix na Olimpiadzie" w kinie "Przemko" prezentowany będzie od 15 lutego.

Terminarz seansów:
15 – 16 lutego, godz. 17.00
17 lutego, godz. 11.00 i 17.00
18 – 19 lutego, godz. 17.00

 

Aby wygrać zaproszenie na film, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest reżyserem filmu "Asterix na Olimpiadzie" i w terminie do 13 lutego 2008r. przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs RCK i RPI – Asterix na Olimpiadzie" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

 

Zaproszenia do kina otrzymali:

 

Krzysztof R.

Sylwia M.

 

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 /KJ/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here