Oficjalna strona MKS Kuźnia Raciborska

0

23 lutego powstała oficjalna internetowa witryna kuźniańskiego klubu sportowego.

– Pomysł założenia strony pojawił się we wrześniu 2007 r. podczas meczu Sparty Babice z MKS Kuźnia. Trudno nam było jednak znaleźć osoby, które zajęłyby się utworzeniem i administracją witryny – mówi główny twórca portalu, Michał Ratajszczak. Dopiero z nadejściem zimy i wynikającej stąd przerwy w piłkarskich rozgrywkach, trójka zagorzałych kibiców zapoczątkowała prace nad stroną klubu.

- reklama -

 

Na stronie http://www.mks-kuznia.yoyo.pl oprócz podstawowych informacji takich jak terminarz, tabela czy kadra, znaleźć można klubowe newsy, galerię zdjęć oraz relacje z meczów, za które odpowiedzialny jest Rafał Wałęka. – Na dużą uwagę zasługuje dział pod nazwą multimedia, w którym możemy zobaczyć m. in. bramki strzelane podczas rozgrywek – powiedział Maciej Kozina – redaktor naczelny strony.

 

Jakie wiadomości na przyszłość będą mogli znaleźć miłośnicy klubu? – W miarę upływu czasu, strona stale będzie się rozwijać. Na razie nie mamy poważniejszych planów. Czekamy również na propozycje od kibiców. Wszelkie sugestie będą brane pod uwagę – zapewnia M. Ratajszczak.

 

Twórcy strony zapraszają do częstego odwiedzania portalu oraz forum, które znajduje się pod adresem http://www.mkskuznia.fora.pl

 

/BaK/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here