Miasto przygotowuje się do organizacji „Narcyza”

0

W tym roku Racibórz będzie gospodarzem gali rozdania nagród "Narcyz".

- reklama -

Koszty zorganizowania imprezy (w tym wynajęcie sali w "Strzesze"), która tym razem odbędzie się 17 maja, weźmie na siebie Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa. Racibórz zaś ma się zająć organizacją koncertu, którego koszt, jak podaje prezydent Mirosław Lenk, nie powinien przekroczyć 5 tys zł.  Jeszcze nie wiadomo kto zagra, ale gminie zależy, by był to zespół lokalny, który promowałby miasto. 

 

Nagroda "Narcyz" została ustanowiona przez Zarząd Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego w roku 2002 i jest wyrazem uznania dla pań  poświęcających się różnym dziedzinom życia: pracy w samorządzie, kulturze, biznesie.  Nagrodę przyznaje Kapituła powoływana przez Zarząd Izby, w której w skład wchodzą prezydenci ościennych miast, przedstawiciele mediów oraz przedstawicielki laureatek nagrody.

 

Statuetka w ubiegłym roku trafiła do rąk Krystyny Klimaszewskiej – radnej, raciborzanki poświęcającej się pracy społecznej na rzecz dzieci i rodziny oraz ochrony zdrowia. Jest prezesem raciborskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here