„Jestem tylko przechodniem…”

Słowa piosenki zespołu Raz Dwa Trzy będą motywem przewodnim koncertu Natalii Załuckiej i Maksymiliana Mularczyka.

- reklama -

W ostatnią sobotę marca odbędzie sie koncert dwojga młodych, utalentowanych artystów związanych ze światem muzyki. Chcemy żeby było to coś w stylu widowiska poetyckiego – zapowiada Natalia Załucka, laureatka konkursów piosenki poetyckiej, członkini Klubu poezji śpiewanej Atlantyda przy RCK. Nasze piosenki będą opowiadać historie o ludziach i obrazować relacje między nimi – kontynuuje. Każda z osób jest "przechodniem z tłumu". Pozornie szarym, jednak przy wnikliwej obserwacji daje się zauważyć, że każdy z nich posiada własną – odrębną, unikalną historię.

Koncert złożony z obrazków poetyckich ma być takim małym manifestem indywidualności – anonsują artyści.

I Natalia Załucka, i Maksymilian Mularczyk mają na swoim koncie liczne prezentacje estradowe. Ostatnim sukcesem Natalii jest zdobycie tytułu laureata na prestiżowym festiwalu OFPA w Rybniku. Oboje raciborska publiczność mogła słyszeć podczas imprezy organizowanej przez RCK „Wyloty”.

Uwielbiam śpiewać – przyznaje Maks – moim skrytym marzeniem są studia na wokalistyce jazzowej.

 

 

Maksymilian Mularczyk, również związany z RCK, obecnie student prawa, muzyk, który zdobył wykształcenie w PSM II stopnia w Rybniku, wcześniej wokalista zespołu Czteropack, dobrze czuje się w muzyce jazzowej i okołojazzowej w przeróżnych wykonaniach. Jednak w ostatnim czasie próbuje tworzyć muzykę do wierszy. Na warsztat wziąłem Herberta, wcześniej eksperymentowałem z Twardowskim – opowiada.

 

Oboje artyści znani są z tego, że piszą własne teksty i własną muzykę. Swoimi umiejętnościami pochwalą się podczas koncertu, który odbędzie się 29 marca o godz. 19.00 w sali kameralnej RCK.

/Barbara Sput/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here