Wygraj bilet na kabaret Łowcy.B

Weź udział w konkursie Raciborskiego Portalu Internetowego oraz Raciborskiego Centrum Kultury i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu Łowcy.B.

11 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej RCK przy ul. Chopina 21 wystąpi kabaret Łowcy.B., składający się z następujących osób: Bartosz Góra "Góra", Bartosz Gajda "Prymus", Sławek Szczęch "Zlew", Paweł Pindur "Zakleszcz", Maciej Szczęch "Maćkowy potwór", Mariusz Kałamaga "Basen".

- reklama -

 

Kabaret Łowcy.B jest wyjątkowym zjawiskiem na polskiej scenie kabaretowej. Nie można go zamknąć w jakieś ramy. Nie jest schematyczny i nie jest kolejnym kabaretem żartującym z naszej sytuacji politycznej. Cieszy się dużym uznaniem.

 

Aby wygrać zaproszenie na występ, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jaka jest nazwa skeczu o klaskaniu kabaretu Łowcy.B" i w terminie do 8 kwietnia 2008 r. przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs RPI i RCK – Kabaret Łowcy.B" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 9 kwietnia.

 

Zwycięzcy zostaną wylosowani.

 

Bilety na występ kabaretu wygrali:

 

Adam L.

Bartosz B.

 

Gratulujemy!

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

 

/KJ/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here