VI Konkurs Ekologiczny.

Różne formy edukacji ekologicznej pozwalają przybliżyć dzieciom pojęcia związane z ochroną środowiska.Po raz szósty dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez Przedszkole nr3. Dzieci pięcioletnie wykonały prace plastyczne, natomiast dzieci starsze zaprezentowały się w wierszach o tematyce ekologicznej.
Różne formy edukacji ekologicznej pozwalają przybliżyć dzieciom pojęcia związane z ochroną środowiska.
Edukacja dzieci w zakresie ochrony środowiska stanowi nierozłączną część działalności wychowawczo – dydaktycznej naszego przedszkola. Umiejętność właściwego współżycia z przyrodą „zaszczepiamy” dzieciom od najmłodszych lat.
Ekologia jest nam bliska z wielu względów . Jesteśmy przedszkolem, w którym realizowane są zadania Polityki Środowiskowej .
E.M.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here