Wygraj bilet do Multikina Rybnik – drugi konkurs majówkowy

0

Weź udział w konkursie Multikina Rybnik i Raciborskiego Portalu Internetowego. Zobacz repertuar Multikina.

W tym tygodniu Multikino szczególnie poleca film "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki".

- reklama -

 

 

Najnowsza seria przygód z jego udziałem rozpoczyna się na pustynnym południowym-wschodzie w 1957 roku – w samym apogeum Zimnej Wojny. Indiana i jego towarzysz Mac właśnie wymknęli się z rąk sowieckich agentów i wracają do domu. Wkrótce potem Indiana Jones dowiaduje się od dziekana swojej macierzystej uczelni – Marshall College – i bliskiego przyjaciela, że jego ostatnie wyczyny nie spodobały się przedstawicielom rządu, którzy naciskają na władze uniwersytetu, aby te usunęły profesora Jonesa z uczelni. Wyjeżdżając z miasta, Indiana spotyka zbuntowanego młodego człowieka Mutta (Shia LaBeouf), który mimo tego, że żywi do profesora sporą urazę, ma też propozycję, która może spodobać się żądnemu przygód archeologowi: jeśli pomoże on Muttowi w pewnej osobistej sprawie, chłopak naprowadzi go na ślad Kryształowej Czaszki z Aktor, legendarnego przedmiotu fascynacji, przesądów i lęków.

 

Indiana i Mutt wyruszają do najbardziej odległych zakątków Peru – krainy starożytnych grobowców, zapomnianych odkrywców i złotego miasta – szybko jednak zdają sobie sprawę z tego, że nie są sami. Na trop Kryształowej Czaszki wpadli także sowieccy agenci pod wodzą zimnej jak lód i porażająco pięknej Iriny Spalko. Sowieci wierzą, że odkrywając tajemnice czaszki będą mogli zapanować nad światem. Profesor Jones i jego młody towarzysz muszą szybko znaleźć sposób na pokrzyżowanie szyków bezlitosnym Sowietom i powstrzymanie ich przed zagarnięciem obdarzonej nadprzyrodzoną mocą Kryształowej Czaszki.

 

Aby wygrać podwójne zaproszenie do Multikina Rybnik wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest reżyserem filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" i w terminie do 29 maja przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Drugi konkurs majówkowy Multikina Rybnik i RPI" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 30 maja.

 

W wyniku losowania podwójne zaproszenia do Multikina wygrali:

 

1. Andrzej S.
2. Krzysztof R.
3. Agata B.
4. Magdalena Ł.
5. Aniela P.

 

Lista filmów, na które obowiązują zaproszenia od 30 maja do 5 czerwca:

 

1. Alvin i wiewiórki
2. Nawiedzona narzeczona
3. Sierociniec
4. Co się zdarzyło w Las Vegas
5. 2 dni w Paryżu
6. Narnia
7. Po prostu walcz

 

Gratulujemy!

 

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów Multikina i RPI.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here