Gwarno i radośnie w Budziskach

31 maja w parku przy ul. Fabrycznej w Budziskach odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorami imprezy byli Jarosław Żwirek, Tadeusz Koral oraz członkowie budziskiej OSP.

- reklama -

Przybyli w sobotnie popołudnie do parku mieszkańcy wsi nie mogli narzekać na nudę. Na miejscu funkcjonował obficie zaopatrzony bufet, imprezowiczom przygrywał zespół "Daxal", natomiast dzieci w pełni korzystały z licznych atrakcji, jakie z okazji ich święta przygotowali dla nich tego dnia organizatorzy zabawy.

 

Największym zainteresowaniem cieszyła się strzelnica sportowa przygotowana przez Koło Sprawnościowo-Strzeleckie "Snajper", które w Budziskach funkcjonuje już kilka dobrych miesięcy. Udział w zawodach był punktowany. Na najzagorzalszych zawodników czekały atrakcyjne upominki. Nad bezpieczeństwem czuwał Robert Jacek, który był jednocześnie instruktorem zawodów strzeleckich.

 

W tej dyscyplinie sportowej najlepszymi strzelcami okazali się: Sabina Dąbrowska, Mateusz Kalemba, Denis Jacek, Marek Walkowicz, Dawid Kalemba, Mateusz Herud oraz Edyta Makulik.

Natomiast dla miłośników dwóch kółek Andrzej Pawłowski przygotował rowerowy tor przeszkód. W konkurencji, która – podobnie jak strzelectwo była punktowana – zmierzyło się kilku posiadaczy rowerów. Pełną punktację w tej konkurencji otrzymali zawodnicy, którzy bezbłędnie przejechali przez tzw. tarkę, rynnę, równoważnię, krótką żmijkę oraz mały slalom.

 

Bezkonkurencyjnym w tej zabawie okazał się Tomasz Marcol, na drugim miejscu uplasował się Andrzej Depta, trzecią lokatę zajął natomiast Paweł Piwowarczyk.

Dobra zabawa i humor tego dnia dopisywał wszystkim i nie zepsuł go (mimo kilku prób) padający co jakiś czas deszcz oraz pojawiające się na horyzoncie błyskawice.

/BaK/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here