IV Targi Pracy dla Nauczycieli

IV Targi Pracy dla Nauczycieli odbędą się 12 czerwca w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu przy ul. Klasztornej 9 w Raciborzu.

Organizatorami targów są Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Powiatowy Urząd Pracy.

- reklama -

 

Targi adresowane są do absolwentów wyższych uczelni (bądź też studentów ostatniego roku), jak również do nauczycieli bezrobotnych lub takich, którzy stracą pracę. Oferty zatrudnienia zaprezentują szkoły i placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski. Będzie to okazja do spotkania się z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, uzyskania informacji o wolnych miejscach pracy w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach oświatowych, a także do poznania możliwości i warunków zatrudnienia w nich.

 

Początek targów o godz. 9.00.

 

Celem IV Targów Pracy dla Nauczycieli jest ponadto stworzenie bazy danych o osobach poszukujących pracy w zawodzie nauczyciela.

 

Targi Pracy dla Nauczycieli zorganizowane zostały po raz pierwszy przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w czerwcu 2005 r. i od tej pory cieszą się dużym zainteresowaniem nauczycieli poszukujących pracy.

 

Już dziś zobacz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego jakie wakaty w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski, czekają w roku szkolnym 2008/2009.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here