Lato w mieście 2008 – program sportowy

0

Do końca wakacji OSiR zaprasza do udziału w zajęciach sportowych w ramach akcji Lato w mieście 2008.

Środa 02.07.
godz. 11.00 –  Zwinnościowy tor przeszkód z kozłowaniem piłki
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (rzut piłeczką  tenisową do celu) godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg z książką na głowie) 

- reklama -

 

Czwartek 03.07.
godz. 11.00 – Turniej Streetballa – Chłopców – szkoły ponadgimnazjalne

 

Piątek 04.07.
godz. 11.00 – Turniej Streetballa – Chłopców – gimnazja

 

Poniedziałek 07.07.
godz. 11.00 –  Sprawnościowy tor przeszkód z woreczkami
godz. 12.00 – Konkurs rzutów do kosza
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (wyścig raków)

 

Wtorek  08.07.
godz. 11.00 – Sprawnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Mini golf
godz. 13.00 – Konkurencja zręcznościowa „Wędkarz”

 

Środa 09.07.
godz. 11.00 –  Zwinnościowy tor przeszkód z kozłowaniem piłki
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (rzut piłeczką  tenisową do celu) godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (z elementami gry w piłkę nożną) 

 

Czwartek 10.07.
godz. 11.00 – Turniej Piłki Nożnej – Chłopców – szkoły podstawowe

 

Piątek 11.07.
godz. 11.00 – Turniej Piłki Nożnej – Chłopców – gimnazja

 

Poniedziałek 14.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne     
godz. 13.00 – Slalom z piłką tenisową (piłka ułożona na zaciśniętej pięści)

 

Wtorek 15.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z elementami gry w siatkówkę)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (z dodatkowymi zadaniami)    
godz. 13.00 – Slalom z piłką tenisową (piłka ułożona na zaciśniętej pięści)

 

Środa 16.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (strzał na bramkę)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne „Licz i traf do koła”
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg wahadłowy) 

 

Czwartek  17.07.
godz. 11.00 – Turniej mini golfa – dziewcząt – gimnazja

 

Piątek 18.07.
godz. 11.00 – Turniej Boules – Dziewcząt

 

Poniedziałek 21.07.08r.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne            
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg z zawiązywaniem i odwiązywaniem kokardy) 

 

Wtorek 22.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (pluto)
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg po kopercie)

 

Środa  23.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód
godz. 12.00 – Ringo
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg po kopercie)

 

Czwartek  24.07.
godz. 11.00 – Turniej Piłki Nożnej – Chłopców – szkoły ponadgimnazjalne

 

Piątek  25.07.
godz. 11.00 – Turniej Boules – Chłopców

 

Poniedziałek  28.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (rzuty hula hop do celu)
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne ( bieg ze skakankami) 

 

Wtorek 29.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód z kozłowaniem
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne            
godz. 13.00 – Badminton 

 

Środa 30.07.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne 
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne   

 

Czwartek 31.07.
godz. 11.00 – Turniej Siatkówki Plażowej – Dziewcząt – gimnazja

 

Piątek 01.08.
godz. 11.00 – Turniej Mini Golfa – Dziewcząt – szkoły ponadgimnazjalne

 

Poniedziałek 04.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne 
godz. 13.00 – Konkurs rzutów do kosza

 

Wtorek 05.08.
godz. 11.00 – Tor przeszkód z obieganiem
godz. 12.00 – Konkurencje bieżne (bieg z toczeniem piłki) 
godz. 13.00 – Konkurencje rzutne (rzuty balonem z wodą na odległość) 

 

Środa 06.08.
godz. 11.00 –  Zwinnościowy tor przeszkód z kozłowaniem piłki
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (rzut piłeczką  tenisową do celu)    

 

Czwartek 07.08.
godz. 11.00 – Turniej Mini golfa – Chłopców – szkoły ponadgimnazjalne

 

Piątek 08.08.
godz. 11.00 – Turniej mini golfa – Chłopców – gimnazja

 

Poniedziałek 11.08.
godz. 11.00 –  Sprawnościowy tor przeszkód z woreczkami
godz. 12.00 – Konkurs rzutów do kosza
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne

 

Wtorek  12.08.
godz. 11.00 – Sprawnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Mini golf
godz. 13.00 – Konkurencja zręcznościowa „Wędkarz”

 

Środa 13.08.
godz. 11.00 –  Zwinnościowy tor przeszkód z kozłowaniem piłki
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (rzut piłeczką  tenisową do celu) godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (z elementami gry w piłkę nożną) 

 

Czwartek 14.08.
godz. 11.00 – Turniej Piłki Siatkowej – Dziewcząt – szkoły ponadgimnazjalne

 

Poniedziałek 18.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne     
godz. 13.00 – Slalom z piłką tenisową (piłka ułożona na zaciśniętej pięści)

 

Wtorek 19.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z elementami gry w siatkówkę)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (z dodatkowymi zadaniami)    
godz. 13.00 – Slalom z piłką tenisową (piłka ułożona na zaciśniętej pięści)

 

Środa 20.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (strzał na bramkę)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg wahadłowy) 

 

Czwartek  21.08.
godz. 11.00 – Turniej siatkówki – chłopców – gimnazja

 

Piątek 22.08.
godz. 11.00 – Turniej siatkówki – chłopców – szkoły ponadgimnazjalne

 

Poniedziałek 25.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne            
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg z zawiązywaniem i odwiązywaniem kokardy) 

 

Wtorek 26.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Konkurencje rzutne (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg po kopercie)

 

Środa  27.08.
godz. 11.00 – Zwinnościowy tor przeszkód (z dodatkowymi zadaniami)
godz. 12.00 – Ringo
godz. 13.00 – Konkurencje bieżne (bieg po kopercie)

 

Czwartek 28.08.
Łamigłówki, quizy, zagadki

 

Piątek 29.08.
Łamigłówki, quizy, zagadki

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here