Tragiczny weekend na drogach

0

4 lipca około godz. 12.30 w Jankowicach kierujący samochodem honda, 23-letni mieszkaniec Zabrza, nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania bmw.

Nie zauważył także, że sam jest już wyprzedzany przez samochód marki skoda. W wyniku tego honda zderzyła się z bmw, które dachowało i wpadło do rowu. Kierowca bmw doznał obrażeń ciała i został  przewieziony do szpitala rejonowego w Raciborzu. Kierujący samochodami biorącymi udział w wypadku byli trzeźwi.

- reklama -

 

5 lipca w Kornowacu na ul. Rybnickiej około godz. 01.40, kierujący samochodem citroen berlingo 20-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu.

 

Tego samego dnia około godz. 11.00 w Czerwięcicach  kierujacy samochodem osobowym marki bmw 22-letni mieszkaniec Raciborza, podczas skrętu w lewo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu dachując. Kierowca wraz z 23-letnim pasażerem z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

 

Policjanci raciborskiej komendy w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 43-letniego mężczyzny, który zaginął w nocy z 1 na 2 lipca w Krzyżanowicach, w okolicy wyrobisk pożwirowych. Policja przypuszcza, że mężczyzna utonął.

 

/wgg/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here