Koniec wakacji dla piłkarzy

W poniedziałek 7 lipca piłkarze Klubu Piłkarskiego "Unia" Racibórz wznowili przygotowania do kolejnego sezonu występów w IV lidze śląskiej.

- reklama -

 

 

Trener Dariusz Widawski na pierwszych zajęciach, które odbyły się na stadionie OSiR-u przy ulicy Zamkowej miał do dyspozycji ponad dwudziestu zawodników. Niestety na pewno w tym sezonie w drużynie "Unii" zabraknie bramkarzy Leszka Romańskiego i Michała Bedryja, napastników Sebastiana Kapinosa i Szymona Cicheckiego, a także obrońcy Macieja Biegańskiego. Nie wiadomo również w jakim klubie w przyszłym sezonie występować będzie Paweł Woniakowski.

 

Tymczasem pierwszy sprawdzian, który zapewne częściowo zwerfikuje kadrę zespołu czeka raciborskich piłkarzy już 12 lipca w sobotę. Na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu o godz. 11.00 "Unia" podejmować będzie IV ligową drużynę ŁTS Łabędy.

 

 

Kolejne mecze kontrolne piłkarze "Unii" rozegrają: 16 lipca o godz. 17.00 na stadionie OSiR-u w Raciborzu z LZS Leśnica (III liga), 19 lipca w sobotę o 16.00 z TJ SK Kravare (IV liga), 23 lipca z drużyną młodej ekstraklasy Odry Wodzisław (godzina i miejsce do uzgodnienia), 26 lipca w sobotę o godz. 11.00 z "Krupińskim" Suszec w Raciborzu i tego samego dnia o godz. 17.00 w Krzyżanowicach z LKS Krzyżanowice,

 

30 lipca o 17.30 w Raciborzu "Unia" podejmować będzie "Carbo" Gliwice, a ostatnim sprawdzianem będzie gra kontrolna 3 sierpnia w niedzielę z czeską drużyną Dolni Benesov na stadionie OSiR w Raciborzu. Będzie to przedmecz finału turnieju piłkarskiego juniorów, który tej niedzieli od rana będzie rozgrywany na stadionie przy ulicy Zamkowej.

 

/Piela/        

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here