Coroczne zgromadzenie Świadków Jehowy

0

18 lipca o godzinie 9.20 Świadkowie Jehowy rozpoczną swój doroczny zjazd w Centrum Kongresowym w Sosnowcu.

Tysiące ludzi zjadą do Centrum Kongresowego w Sosnowcu na coroczne zgromadzenie Świadków Jehowy. Około 8000 osób z  Rybnika, Raciborza, Bielska-Białej, Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Wodzisławia, Wisły, Ustronia  oraz okolic zgromadzi się w Centrum Kongresowym, by przez 3 dni zastanawiać się wspólnie, gdzie można znaleźć najlepsze rady dotyczące codziennego życia.

- reklama -

 

Będzie to czwarte z pięciu następujących po sobie zgromadzeń okręgowych w tym miejscu. W roku 2008 zgromadzenia okręgowe odbywają się pod hasłem „Kierowani duchem Bożym”. Wstęp na nie jest wolny i nie przeprowadza się żadnych zbiórek pieniędzy. W programie zostanie omówione, dlaczego potrzebujemy dzisiaj wiarygodnych wskazówek i gdzie należy ich szukać.

 

Świadkowie z 73 okolicznych zborów spodziewają się sporej liczby obecnych. W zeszłym roku na swe zgromadzenia pod hasłem „Naśladuj Chrystusa!” zapraszali wszystkich chętnych. Świadkowie serdecznie witają również osoby, które nie są ich członkami. Są przekonani, że każdy odniesie pożytek z omawianych informacji.

 

W całej Polsce odbędzie się 25 zgromadzeń w 19 miastach. Na całym świecie jest blisko 7 000 000 Świadków zorganizowanych w ponad 101 000 zborów. W roku 2007 na 3200 zgromadzeniach Świadków Jehowy było przeszło 12 milionów obecnych. Kontakt w sprawie zgromadzenia: Norbert Klencz, telefon: 502 132 515.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here