Piłkarski turniej juniorów Euroregionu Silesia

0

W ciekawej obsadzie odbył się w Raciborzu II wakacyjny turniej juniorów, w tym roku pod hasłem "Piłkarski Śląsk bez granic" – turniej piłkarski dla młodzieży euroregionu Silesia.

- reklama -

Ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa MSPN Górnik Zabrze, która w finale pokonała KP Unia – OsiR Racibórz 5:1. W składzie raciborskiej drużyny prowadzonej przez Tomasza Trzęsińskiego występowali: Stanisław Cyfka, Marek Prusicki, Arkadiusz Klimaszka, Łukasz Haras, Jakub Front, Paweł Daszkiewicz, Rafał Haras, Dawid Słysz, Michał Piątek, Marcin Rusin, Łukasz Zejdler, Jakub Wojteczek, Damian Kreucer, Robert Ciszowiec, Bartosz Klimas, Mateusz Plecner, Arkadiusz Łątkowski, Adam Nowakowski.

 

 

W tym roku w turnieju zagrało osiem drużyn: TJ SK Kravaře, TS Polonia Bytom, GKS Piast Gliwice, KS Polonia Głubczyce, MOSiR Jastrzębie – Zdrój, OKS Odra Opole, MSPN Górnik Zabrze i KP Unia – OSiR Racibórz.

 

Wyniki turnieju:

GRUPA „A”

MSPN Górnik Zabrze – OKS Odra Opole 0:0, OKS Odra Opole  – GKS Piast Gliwice 0:0, MSPN Górnik Zabrze – GKS Piast Gliwice 1:0, OKS Odra Opole  – KS Polonia Głubczyce 2:0, MSPN Górnik Zabrze – KS Polonia Głubczyce  4:0,
GKS Piast Gliwice – KS Polonia Głubczyce  5:0
   
1. MSPN Górnik Zabrze  7 5:0
2. OKS Odra Opole  5 2:0
3. GKS Piast Gliwice  4 5:1
4. KS Polonia Głubczyce  0 0:11

 

GRUPA „B”

KP Unia OSiR Racibórz – MOSiR Jastrzębie Zdrój 2:1, KP Unia OSiR Racibórz – TS Polonia Bytom  2:2, KP Unia OSiR Racibórz – TJ SK  Kravare  5:0, MOSiR Jastrzębie Zdrój – TS Polonia Bytom  2:0, MOSiR Jastrzębie Zdrój – TJ SK  Kravaře  1:0, TS Polonia Bytom – TJ SK  Kravaře  2:0

1. KP Unia OSiR Racibórz 7 9:3
2. MOSiR Jastrzębie Zdrój 6 4:2
3. TS Polonia Bytom  4 4:4
4. TJ SK  Kravaře  0 0:8

 

Mecz o VII miejsce
KS Polonia Głubczyce – TJ SK  Kravare  1:0
Mecz o V miejsce
GKS Piast Gliwice – TS Polonia Bytom  1:0
Mecz o III miejsce
MOSiR Jastrzębie Zdrój – OKS Odra Opole    2:1
Mecz o I miejsce- finał
MSPN Górnik Zabrze – KP Unia – OSiR Racibórz 5:1

Końcowa klasyfikacja:

1 MSPN Górnik Zabrze
2 KP Unia – OSiR Racibórz
3 MOSiR Jastrzębie Zdrój
4 OKS Odra Opole
5 GKS Piast Gliwice
6 TS Polonia Bytom
7 Polonia Głubczyce
8 TJ SK Kravare

Tradycjnie organizatorzy przygotowali również wyróżnienia indywidualne. Tytuł króla strelców wywalczył Łukasz Dąbrowski MSPN Górnik Zabrze, najlepszym bramkarzem turnieju trenerzy i sędziowie uznali Patryka Kordyacznego MOSiR Jastrzębie Zdrój a najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Zeidler KP Unia – OSiR Racibórz.

 

/kibic/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here