Wygraj wejściówkę do parku linowego

0

Weź udział w konkursie raciborskiego parku linowego oraz Raciborskiego Portalu Internetowego i wygraj godzinę dobrej zabawy.

Aby wygrać zaproszenie do parku linowego wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Ile medali zdobyła łącznie reprezentacja Polski podczas olimpiady w Pekinie” i w terminie do 3 września przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Park linowy" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 4 września.

- reklama -

 

 

Zobacz: Park linowy w Oborze.

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową i zobowiązany jest przy wejściu do parku linowego, podając swoje imię i nazwisko, pokazać swój dowód tożsamości.

 

Zwycięzca wygrywa, bilet wstępu (1 godzina) do parku linowego, z którego może skorzystać w wyznaczonym przez park linowy terminie. Odbiór nagrody następuje w parku linowym.   

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here