Brzeskie boisko na imprezy?

0

Od początku lipca LKS Brzezie cieszy się nowymi ławkami i wiatami na boisku.  Okazuje się, że mają one podwójne zastosowanie.

Przed 30 czerwca, na brzeskim boisku pojawiło się 70 ławek i dwie wiaty stadionowe z plastikowymi krzesełkami. Koszt inwestycji wyniósł 34 578,00 zł

- reklama -

 

.

 
 

 

 

 – Cieszymy się bardzo, że mamy takie ławki. Zawsze jak jest mecz, to jest na czym usiąść i wygląda to tak profesjonalnie bardziej – mówi Tomek, który czasem przychodzi pokopać piłkę na brzeskie boisko.

 

Jednak razem z radością z nowych ławek i wiat, pojawiły się problemy, bo okazało się, że brzeskie boisko z nowymi ławkami jest świetnym miejscem na wieczorne popijawy miejscowej młodzieży.

 

– A wie Pani co, przychodzą tu takie łebki i piją piwo wieczorami. Nie dość, że to niebezpieczne, bo tu blisko tory kolejowe, to jeszcze zostawiają śmieci – skarży się Piotr, mieszkaniec Brzezia. – Na razie nie narobili większych szkód, ale jak zobaczą, że nikt ich nie pilnuje ani nie goni, to w końcu zdemolują te nowe wiaty i ławki – mówi.

 

 

 

 
 

 

 

 

Do tej pory ławki i wiaty są w takim stanie, w jakim zostały dostarczone. Jadnak rzeczywiście, śmieci wokół nich nie brakuje, a mieszkańcy Brzezia nie chcą mówić kto i kiedy zostawia odpady na murawie boiska.

 

/ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here