Wygraj zaproszenie na koncert Agi Zaryan

0

Weź udział w konkursie raciborz.com.pl oraz Raciborskiego Centrum Kultury i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Agi Zaryan.

Aga Zaryan zaśpiewa w Raciborzu 10 października o godz. 18:00 w D.K. Strzecha.

- reklama -

 

Wokalistka jazzowa, uhonorowana w ciągu ostatniego roku 3 Złotymi i dwoma Platynowymi Płytami, autorka trzech albumów " Picking up the pieces", " My Lullaby", " Umiera piękno". Czytelnicy pisma Jazz Forum, kilkakrotnie uznawali ją za najlepszą polską wokalistkę jazzową. Nominowana do nagród Wdechy 2007 w kategorii człowiek roku, Asy Empiku 2007 oraz nagród Fryderyki 2007. "My Lullaby" to jej debiut z 2002 roku, nagrany m. in. z udziałem Michała Tokaja i Tomasza Szukalskiego. " Umiera piękno" jest hołdem oddanym powstańcom warszawskim, nostalgiczną płytą ze wspaniałymi tekstami Krystyny Krahelskiej, Anny Świrszczyńskiej, Jana Twardowskiego, która ukazała się 1 sierpnia 2007 roku.

 

Swój sukces wokalistka zawdzięcza niezwykłej barwie głosu, znakomitym umiejętnościom wokalnym i niezwykłej charyzmie scenicznej.

 

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert Agi Zaryan wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Kto zwyciężył w kategorii Rozrywka w plebiscycie 9 Twarzy na 9 Wieków ogłoszonym przez redakcję raciborz.com.pl oraz Gazety – Informatora Raciborskiego”  i w terminie do 7 października przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Koncert – Aga Zaryan" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 8 października.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

 

Zobacz również Aga Zaryan zaśpiewa w Raciborzu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here