RTP „Unia” Racibórz kontra AZS PWSZ Biała Podlaska

0

Lider w Ekstralidze piłki nożnej kobiet raciborska "Unia" powalczy o kolejne ligowe punkty.

W niedzielę 12 października o godz. 15.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu rozpocznie się spotkanie 8 kolejki Ekstraligi, w którym RTP "Unia" Racibórz podejmować będzie zawsze waleczny zespół AZS PWSZ Biała Podlaska.

- reklama -

 

Decyzję o wyjściowej jedenastce trener Remigiusz Trawiński podejmie zapewne po piątkowej "gierce wewnętrznej". Jeżeli skorzysta z zasady, że wygrywającej drużyny się nie zmienia to w niedzielę "Unia" zacznie w następującym zestawieniu: Daria Antończyk, Hanna Konsek, Paulina Rytwińska, Paulina Kawalec, Marta Stobba, Daria Kasperska, Kinga Bandych, Agata Mańczyńska, Agnieszka Winczo, Anna Sznyrowska i Patrycja Wiśniewska, która w poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami zdobyła dwie bramki, po których raciborska drużyna objęła prowadzenie w 79 min. Trzeciego gola zdobyła w końcówce z rzutu karnego Hania Konsek.

 

Po siedmiu kolejkach na pierwszym miejscu w tabeli jest RTP "Unia" Racibórz, która po 6 zwycięstwach i jednym remisie ma na swoim koncie 19 pkt, 26 bramek strzelonych i 4 stracone, wyprzedzając AZS VB Leasing Wrocław o 2 pkt. Wrocławska drużyna dotychczas wygrała 5 spotkań a 2 zremisowała i ma identyczny stosunek bramek co "Unia" 26-4.

 

Niedzielny przeciwnik raciborskiej drużyny AZS PWSZ Biała Podlaska zajmuje 5 miejsce w Ekstraligowej tabeli. w dotychczasowych meczach, po dwóch zwycięstwach odniesionych w meczach z ISD AJD Gol Częstochowa i KKPK Medyk Konin ma 6 pkt. Uwaga ten drugi mecz zawodniczki z Białej Podlaskiej wygrały w ostatniej kolejce "u siebie"!!!

 

/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here