MZB remontuje kamienicę przy ul. Batorego

6

We wrześniu rozpoczął się remont dachu i elewacji kamienicy przy ul. Batorego 12. Powinnien się zakończyć do 28 listopada.

Zakres prac obejmuje remont dachu, wymianę okien, ocieplenie budynku oraz montaż nowej elewacji.  Wykonawcą jest Zakład Remontowo-Budowlany "Kampka" Sp. J. z Raciborza, który w przetargu przedstawił najniższą cenę. Koszt inwestycji wynosi ponad 400 tys. zł. 

- reklama -

 

Kamienica przy ul. Batorego

 

– Obecnie są prowadzone prace przy dociepleniu ścian kamienicy od strony podwórka i banku oraz przy wymianie okien. Jednocześnie są przeprowadzane prace na dachu budynku – tłumaczy Tadeusz Kurpiel, inspektor nadzoru z MZB.

 

 

Do 28 listopada ma się również zakończyć remont kamienicy przy ul. Stalmacha 1. Jak mówi Piotr Koloch z firmy "Kampka", która jest wykonawcą – obecnie trwają prace wykończeniowe przy ścianie od strony ulicy Stalmacha. – W najbliższych dniach zostanie także zakończona ściana od strony ulicy Londzina, a następnie będziemy robić ściany od strony podwórka. Prace na dachu też już prawie zakończyliśmy – dodaje. Przypomnijmy koszt remontu kamienicy przy ul. Stalmacha wynosi ponad 370 tys. zł.  

 

Kamienica przy ul. Stalmacha

 

Zobacz również Miejski Zarząd Budynków remontuje pełną parą, Mieszkańcy remontowanej kamienicy boją się o swoje bezpieczeństwo.

 

/KJ/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. zjedliśmy obiad śmieci wyniesione,koszule wyprasowane-to dopiero news ,a remonty -normalna praca,za którą jeszcze ktoś bierze pensję! No ,może jeszcze dostać odznakę Zaslużony dla…wpisz odpowiednie.

  2. Pudru za 400tys.zł. nałożył na fasadę a pod nim nadal pruchno. Pirwszy puder na pewno spadnie w przyszłym roku i odsłoni to pruchno. Nie remontuje MZB. Gmina tj. mieszkańcy remontują, bo za ich pieniądze zapłacimy, za ten puder. MZB to już trup, zwłoki pochowamy niebawem.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here