ŚUTW zaprasza na listopadowe wykłady

W każdy wtorek listopada o godz. 16.00 w D.K.  „Strzecha” odbywać się będą wykłady.

4.XI – „Polityka inwestycyjna w Raciborzu” – Mirosław Lenk, prezydent Miasta, a o godz. 17.30 spotkanie prezydenta z osobami zainteresowanymi postępami prac przy budowie ronda przy "Strzesze".

- reklama -

 

18.XI – „Pozytywne myślenie i motywacja – niedocenione bogactwo naszego umysłu”, – mgr Jarosław MADZIA, Politechnika Opolska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii.

 

25.XI – "O depresji, lęku, bezsenności i innych zaburzeniach sfery psychicznej", a o godz. 18.00 wykład dla lekarzy i farmaceutów pt.: "Strategie postępowania terapeutycznego w chorobach i zaburzeniach psychicznych" lek.med.specj.psychiatra Małgorzata DOSIAK.

 

Informacje o ŚUTW można uzyskać (i zapisać sie do naszego Stowarzyszenia) w ww.czasie oraz podczas dyżurów w każdy poniedziałek w godz. 10.00-11.00 w naszej siedzibie przy ul.ks.Londzina 36. Zapraszamy do udziału w różnych formach naszej aktywności w bieżącym roku akademickim.

 

Wszystkich zainteresowanych i podmioty zapraszamy do współpracy przy organizacji m.in. następ, przedsięwzięć ŚUTW: – Uniwersytet Dzieci, – Kurs: "Asystent osób niepełnosprawnych", – Kurs: "Obsługa urządzeń elektronicznych", lektoraty języków obcych. NA STAROŚĆ NIE MA LEPSZEGO LEKU NIŻ UTW  – WSTĄP DO NASZEGO STOWARZYSZENIA.

 

ŚLĄSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU SALONEM NAUKOWYM i TOWARZYSKIM RACIBORZAN

 

Informacje szczegółowe: Piotr Klima, prezes ŚUTW, tel.kom. 0501 088 491

 

/k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here