Proletaryat zagra w Raciborzu

0

W piątek, 28 listopada o godz. 1900 w pubie Atmosfear przy ul. Rudzkiej w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej zagra punk-rock-metalowa formacja Proletaryat.

20 lat legendy polskiego post-punk-rocka – to trzeba koniecznie usłyszeć i zobaczyć!

- reklama -

Proletaryat, bo o nim mowa, obchodzi swoje 20 urodziny. Okrągłą rocznice formacja chce uświetnić trasą koncertową Jesień 2008 – Wiosna 2009. To cykl niezwykle energetycznych koncertów, w trakcie których kapela zagra największe hity z całej swojej dyskografii.

To kwintesencja ostrego i melodycznego gitarowego grania, połączonego z jedną z najbardziej dynamicznych sekcji jakie kiedykolwiek pojawiły się PRL-owskiej Polsce. To bezkompromisowy przekaz tekstowy, który nie stracił nic ze swojej jadowitej aktualności do dzisiaj, to w końcu muzycy, którzy tworzyli i nadal tworzą historię muzyki rockowej w naszym kraju.

Usłyszycie między innymi oficjalny hymn Jarocina przełomu lat 80 i 90 oraz wszystko to, na co składał się niezapomniany klimat tego festiwalu wczoraj i dziś.

Proletaryat w ramach swojej trasy będzie gościł na scenie najciekawsze zespoły ze wszystkich miast w których będzie grał. Trasa koncertowa zostanie uwieńczona już 11 płytą, którą zespół nagra z okazji swoich 20 urodzin.

 

Wszelkie informacje dotyczące Proletaryat-u oraz terminy koncertów można znaleźć na oficjalnej stronie zespołu  www.proletaryat.com.pl

Bilety do nabycia w pubie Atmosfear w cenie:

20 zł w przedsprzedaży
25 zł w dniu koncertu

/ŁW/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here