Trampkarze zagrają halowy turniej w Rudniku

1

W dniach 22 i 23 listopada (sobota – niedziela) KP "Unia" Racibórz organizuje w hali ZSO W Rudniku halowy turniej piłki nożnej z okazji 900-lecia Raciborza w ramach projektu „Dobre praktyki trenerskie w piłce nożnej; polsko – czeska wymiana myśli szkoleniowej”

W sobotę 22 listopada zagrają trampkarze młodsi rocznik (1996 i młodsi), natomiast w niedzielę rywalizować będą jeszcze młodsi trampkarze (rocznik 1998 i młodsi).  W  związku z tym, że oba turnieje są częścią programu realizowanego przez Klub Piłkarski "Unia" Racibórz, a dotyczącego wymiany doświadczeń z pracy trenerskiej w Polsce i Czechach do udziału w turnieju zaproszone zostały uznane kluby Euroregionu Silesia.  
 
W starszej grupie wystąpi sześć zespołów: MFK OKD Karvina, KP Unia OSiR Racibórz, WSP Wodzisław, KKS Czarni Sosnowiec, MKS Odra Wodzisław, FC Banik Ostrava. W młodszej grupie zagrają ze sobą: FC Banik Ostrava, KP Unia OSiR Racibórz, TJ SK  Kravare, WSP Wodzisław, MFK OKD Karvina i MKS Odra Wodzisław.

- reklama -

Sobotni turniej zostanie oficjalnie otwarty o 8.50, a o 9.00 w pierwszym meczu zagrają przeciwko sobie MFK OKD Karvina i KP Unia OSiR Racibórz. Zakończenie sobotniego turnieju przewidziano na 15.00, natomiast w niedzielę ze względu na krótszy czas gry w poszczególnych meczach wręczenie nagród i zakończenie turnieju przewidziane jest na 12.45, po którym wszyscy uczestnicy zjedzą wspólny obiad. Pierwszy mecz niedzielnego turnieju rozpocznie się o 9.00, a przeciwnikiem Unii OSiR Racibórz będzie FC Banik Ostrava.
 
Zawody będą rozgrywane systemem "każdy z każdym", za zwycięstwo drużyny zainkasują po 3 pkt, 1 pkt za remis i 0 pkt w przypadku porażki. O miejscach w tabeli zadecyduje: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego meczu, większa ilość strzelonych bramek, większa różnica bramek i ewentualnie rzuty karne.

W obu turniejach organizatorzy przewidują nagrody dla zespołów, które zajmą miejsca od I do III oraz nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i króla strzelców turnieju.

Honorowy patronat nad turniejami objął starosta raciborski Adam Hajduk.

/kibic/ 

 

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. super imprez a- wspierajmy męską piłkę nożna ,to sport dla mężczyzn , chłopców a kobiet czy dziewczyn.
    Warto dać szansę wykazania się tym chłopcom .Nieważne wyniki , wazna jest zdrowa rywalizacja w duchu sportowym a przede wszystkim dobra zabawa.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here