Sylwester w Raciborzu jak w ubiegłym roku

13

Miasto na organizację sylwestra zamierza wydać 50 tys. zł. Jak mówi prezydent – będzie pokaz laserowo-pirotechniczny i może jakaś niespodzianka.

Tegoroczny sylwester w Raciborzu ma wyglądać podobnie jak w ubiegłym roku. Prezydent Mirosław Lenk zapowiada pokaz laserowo-pirotechniczy oraz niespodziankę, być może będzie to pokaz ogni. Nie będzie koncertu, gdyż – jak mówi Lenk – sama ochrona kosztowałaby 50 tys. zł. – Jest to impreza masowa, która musi być odpowiednio zorganizowana. To kosztuje. Stać nas na zaproszenie gwiazdy, ale gdy weźmie się pod uwagę pozostałe koszty, to robią się z tego drugie dni Raciborza – tłumaczy prezydent.

- reklama -

 

Mirosław Lenk przyznaje, że ubiegłoroczny pokaz był fajny, chociaż nieco krótki. Niepokojące jest – zdaniem prezydenta – to co się działo zarówno przed jak i po pokazie. – To co widziałem nie miało nic wspólnego z zabawą – oburza się prezydent.

 

Zobacz również pokaz laserowo-pirotechniczny, którym witano 2008 rok

 

/KJ/

- reklama -

13 KOMENTARZE

  1. jeśli dobrze pamiętam to był nad odrą pokaz pirotechniczno laserowy 🙂
    Już wtedy mówiono że za rok będzie lepszy i dłuższy, zobaczymy czy naprawde tak będzie

  2. Również dziękuję Panu Prezydentowi za takiego Sylwestra. Tym razem będę witać Nowy Rok w domu. A miało być lepiej…
    Nalepiej było kiedyś na Palcu Długosza. W innych miastach tak wita się Nowy Rok tzn. na placach lub Rynku.
    W Raciborzu nad Odrą…. , niestety….

  3. Panie prezydęcie brzecież te lasery to bubel nie lepiej coś zorganiganizować na stadionie jakąś pożądną impreze żal wole wyjechać z tej dziury niż być tu na sylwestra

  4. Brawo prezydencie! Jeśli zaprosił by pan jakis zespół to juz by to była impreza masowa! A przecież w urzędzie miasta nikt nie potrafi zorganizować nawet bankietu a co dopiero imprezy masowej. Przecież Urząd Miasta i Prezydent nie są od takich rzeczy. No i oczywiście nie ma pieniędzy no bo skąd miały by być. Nic nie ma i nie będzie. Ludzi idźcie spać a nie pić po nocach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here