Zimowe Warsztaty Wokalne w MDK

1

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza do udziału w Zimowych Warsztatach Wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską i Andrzeja Głowackiego

Głównym celem warsztatów jest praca nad warsztatem wokalnym, ćwiczenia z intonacji oraz emisji głosu. Uczestnicy pod czujnym okiem ekspertów uczą się właściwie interpretować utwory znane ze sceny krajowej.

- reklama -

 

Koszt udziału w warsztatach wynosi 300 zł od osoby (ewentualne noclegi oraz wyżywienie uczestnik pokrywa we własnym zakresie).

 

Przesłuchania eliminacyjne (bezpłatne) odbędą się w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 12 w dniu 13 stycznia 2009 r. w godzinach 15.00 – 18.00. Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 14 – 25 lat.

 

Warsztaty odbywać się będą w terminie 29 stycznia – 01 lutego 2009 r.
Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej (dostępnej na stronie internetowej organizatora – www.mdk-raciborz.pl ) i dostarczenie jej do dnia 12 stycznia 2009 r. pocztą, pocztą elektroniczną – [email protected] , faksem – 032 415 23 28 lub osobiście do Sekretariatu Placówki.

 

oprac./ab/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here