Kolizja na Opawskiej

2

Dzisiaj, 10 grudnia, w godzinach przedpołudniowych na skrzyżowaniu  ulic Opawskiej i Eichendorffa doszło do kolizji citroena C5 z VW passatem.

Kierujący citroenem C5 mieszkaniec Katowic, wyjeżdżając z ulicy Eichendorffa wymusił pierwszeństwo na jadącym samochodem marki VW passat ulicą Opawską, mieszkańcu Raciborza. Obaj kierowcy nie odnieśli żadnych obrażeń. Policja ukarała kierowcę citroena mandatem. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- reklama -

 

 

 

 

 

 

/w/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. To jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań! Kierujący, dojeżdżając do tego skrzyżowania ,od strony Eichendorffa m u s i liczyć się z faktem, że w polu widzenia, będzie m u s i a ł kontrolować 4-y pojazdy- dwa z naprzeciwka, po jednym z prawej i lewej oraz 3- y przejścia dla pieszych – jedno przed sobą i po jednym z prawej i lewej .To zadanie dla najbardziej spostrzegawczych, wytrawnych kierujących. Takie skrzyżowanie kwalifikuje się do świateł lub coraz ,,modniejszego,,ronda.

  2. Zawsze mówię nie kupować francuzów. Sam miałem ostatnio spotkanie passatem z laguną. Passat drochę porysowany nic nie do prostowania a laguna przedni pas od strony kierowcy cały rozbebeszony.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here