Koncert kolęd autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów

0

6 stycznia w kościele pw. Św. Paschalisa odbędzie się Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pastorałek autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów.

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Proboszcz Parafii p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu – Płoni serdecznie zapraszają na Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pastorałek autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów, który odbędzie się w dniu 6 stycznia w Kościele Parafialnym. Koncert rozpocznie się po wieczornej Mszy Św. o godzinie 18:00.

- reklama -

 

W programie koncertu – wystąpią m.in. Anna Wyszkoni, Dawid Koczy, Agnieszka Błońska, Agnieszka Busuleanu, Hanna Hołek, zespół wokalny MIRAŻ oraz grupa teatralna IRREALIS Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu oraz laureaci Konkursu na interpretację kolędy tradycyjnej dla dzieci i młodzieży Powiatu Raciborskiego pn „Z wesołą nowiną…”. W programie przewidziano również ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom w/w konkursu.

 

Koncert wpisany jest w roczne obchody Jubileuszu 15 – lecia zespołu wokalnego MIRAŻ nad którym patronat honorowy sprawuje Starosta Raciborski – Adam Hajduk.

 

Patronat medialny nad koncertem objął między innymi portal raciborz.com.pl.

 

Zobacz również Kolędowania z Elżbietą i Andrzejem Biskup.

 

/KJ/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here