Szkolenia komputerowe dla rolników

0

Od 2 do 6 lutego 2009 roku w godzinach od 9.00 do 17.00 w Gminnym Centrum Informacji w Rudniku odbędzie się bezpłatne szkolenie komputerowe dla rolników z terenu gminy Rudnik.

Organizatorem kursu są: Związek Plantatorów Buraka Cukrowego oraz Izba Rolna. Pierwsze szkolenie organizowane będzie dla 15 osobowej grupy rolników, o kwalifikacji do udziału w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisów można dokonywać u pracownika Urzędu Gminy Rudnik Krystyny Jarosz. Kontakt telefoniczny pod numerem: 032 410 64 18 wew. 105. Udział w szkoleniu jest bezpłatny jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat oraz posiadanie gospodarstwa rolnego. W zależności od zainteresowania tego typu szkoleniem istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego kursu dla pozostałych chętnych. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma dokument potwierdzający nabyte umiejętności z zakresu obsługi komputera.

- reklama -

 

Dodatkowe szkolenia dla rolników

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Powiatowy Zespół w Raciborzu organizują szkolenia dla rolników z zakresu stosowania środków ochrony roślin, ponadto organizowane są kursy przygotowujące do uzyskania tytułu kwalifikacyjnego w zakresie rolnictwa. Kursy i szkolenia kończą się wydaniem zaświadczeń /dyplomów/, które są wymagane przy stosowaniu środków ochrony roślin oraz w przypadku kwalifikacyjnych kursów rolniczych są pomocne w uzyskaniu tzw. „kwalifikacji rolniczych” wymaganych przy ubieganiu się o pomoc programów PROW 2007-2013. Bliższych informacji szczegółowych można zasięgnąć w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Raciborzu pod numerem tel. 032 415 26 10.

 

/Gmina Rudnik/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here