
W lipcu i sierpniu w każdy wtorek i czwartek od godz. 11.00-14.00 prowadzone będą zajęcia, które chętnym mają wzbogacić wiedzę na temat kultury i historii Indian.
Zajęcia odbędą się w Bibliotece przy ul. Kasprowicza.
W programie m.in.:
-poznawanie kultury, historii Indian
-prezentacja multimedialna : zwyczaje, obyczaje, wierzenia Indian
-projekcja filmów nt. Indian
-wykonywanie biżuterii i strojów indiańskich
-malowanie twarzy wg wzorów indiańskich
-wykonywanie wspólnego totemu
-przygotowywanie potraw wg receptury Indian
-wycieczka do Arboretum Bramy Morawskiej
-indiańskie podchody
-spotkania z ciekawymi ludźmi
-Finał akcji odbędzie się na przełomie sierpnia i września
-wyjazd z uczestnikami zajęć do wioski indiańskiej w Stanicy.
/p/





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





gdzie ędą odbywać się te zajęcia?
Biblioteka przy ul. Kasprowicza 12- Oddział dla Dzieci
[url=http://www.biblrac.pl]www.biblrac.pl[/url]