Niedzielne koncerty na raciborskim Rynku

0

9 sierpnia raciborskiej publiczności zaprezentowały się dwa zespoły. Jako pierwszy wystąpił popowo-rockowy zespół Angel Wings, a tuż po nich Pompa Band.

Jak co tydzień zgromadzonych gości przywitała dyrektor RCK Janina Wystub. Zespół Angel Wings wystąpił w składzie Krzysztof Knura, Monika Baranowska, Ewelina Franica, Maksymilian Mularczyk, Robert Bereszko i Łukasz Hibner. Dla grupy, która w obecnym składzie ćwiczy od października 2008 r był to sceniczny debiut. Zespół tworzy własne projekty, dąży do własnych, unikatowych brzmień w popowo-rockowym stylu. Angel Wings w sierpniu dla raciborzan zagra raz jeszcze, podczas finału konkursu "Twoja szansa, Twój sukces", który odbędzie się drugiego dnia tegorocznego Memoriału.

- reklama -

 

 

Tuż po nich na Rynku zagrał zespół Pompa Band, który przedstawił się jako "pięciu mężczyzn w garniturach i Ania". Pompa Band jest zespołem coverowym. Koncert rozpoczęli piosenką Agnieszki Osieckiej "Nie ma jak pompa" i z każdym kolejnym utworem utwierdzali raciborzan w tym, że naprawdę nie ma to jak Pompa.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here