[foldergallery folder=”wp-content/uploads/i/090905_jubileusz_pilki_recznej_kuznia/” title=”To był jubileusz na miarę półwiecza”]
5 września w Kuźni Raciborskiej odbyły się uroczystości z okazji 50- oraz 55-lecia zdobycia tytułu Mistrza Polski przez piłkarzy ręcznych (juniorów i seniorów) w drużynie jedenastoosobowej.
- reklama -




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)












![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









