Zmiana adresu Starostwa

Od 14 września wszystkie referaty i wydziały Starostwa Powiatowego w Raciborzu znajdą się w jednym miejscu na Pl. Okrzei 4 i 4a.

Przeprowadzka rozpocznie się w czwartek popołudniu i potrwa do niedzieli. W tym okresie Starostwo będzie pracować w godzinach urzędowania, tj. w czwartek do godz. 15.30 i w piątek do godz. 13.30.

- reklama -

 

Do budynku przy pl. Okrzei 4, w którym obecnie działają m.in.: Wydział Komunikacji i Transportu, Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa, Wydział Geodezji czy Referat Gospodarki Nieruchomościami dołączą: na parterze: Rzecznik Praw Konsumenta, Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych, Biuro Obsługi Klienta. Na I piętrze: Referat Edukacji, Kultury i Sportu, Referat Spraw Społecznych z Fundacją na rzecz Szpitala Rejonowego oraz Wydział Finansowy.  Na tym piętrze będzie również gabinet Wicestarosty.

 

W budynku przy Pl. Okrzei 4a mieścić się będą: na parterze: Biuro Rady (sala obrad Rady Powiatu), Biuro Zamówień Publicznych, Referat Kontroli i Audytu. Tutaj również będzie tymczasowa siedziba Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Na I piętrze: sekretariat i gabinety Starosty Raciborskiego i Etatowego Członka Zarządu, Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich – Biuro Zarządu i gabinet Sekretarza Powiatu, Biuro Strategii i Funduszy Zewnętrznych, Referat Inwestycji i Remontów.

 

Nowe, dodatkowe numery telefonów do Starostwa Powiatowego w Raciborzu:
Centrala: 032 45 97 300
Sekretariat Starosty: 032 45 97 304

 

Jednocześnie informujemy, że od 14 września Powiatowy Urząd Pracy oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego będą mieścić się przy ul. Klasztornej 6. Ponadto 14 września pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy nie będą przyjmowali klientów. Osoby, które miały zgłosić się w dniu 14 września 2009r. proszone są o zgłoszenie się do PUP w dniu 15 września br.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj