Udana pogoń Startu

W ostatniej kolejce rundy jesiennej klasy okręgowej piłkarze Startu Pietrowice Wielkie wygrali z Jednością Jejkowice 4:3.

Mimo, że pietrowiczanie do przerwy przegrywali 3:0, to w drugiej połowie dzięki trzem trafieniom Łukasza Bawoła i jednym Marcina Moskala wygrali spotkanie 4:3. Kolejne trzy punkty podopiecznych Michała Brachmańskiego i tylko remis drużyny Włókniarza Nędza z Naprzodem Rydułtowy spowodował nadrobienie strat Startu do jednego punktu. W rundzie wiosennej elektryzująco zapowiadają się pojedynki bezpośrednie między tymi zespołami, a także ekipami z dalszych miejsc, takich jak: Gosława Jedłownik, Płomienia Połomia oraz Rymera Rybnik. Trzeba pamiętać jednak, że liderem po rundzie jesiennej może zostać drużyna z Jedłownika lub Połomii. Te dwa wymienione zespoły zmierzą się 15 listopada w zaległym spotkaniu czternastej kolejki.