
Z początkiem listopada w P3 w Raciborzu w grupie 5-latków – „Leśne Skrzaty” rozpoczął się nowy cykl spotkań z rodzicami. Spotkania te mają na celu integrację rodziców z dzieckiem i z przedszkolem. Warsztaty będą się odbywały co miesiąc w salce gimnastycznej w formie zabaw i ćwiczeń ruchowych. Pierwsze spotkanie poprowadzone zostało metodą – toru przeszkód. Jedno z opiekunów (mama lub tata) w parach z dzieckiem na początku rozgrzewali swe ciało w mini treningu, zaś w drugiej kolejności pokonywali szereg przeszkód prowadzących do zdobycia „skarbu” w zamku. Było wiele śmiechu i radości podczas wykonywanych ćwiczeń i zabaw. Na koniec rozdano odkryty skarb w postaci słodyczy z czarodziejskiego pudełka.
Zajęcia przygotowała i poprowadziła Pani mgr Renata H.
M.R.






![Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu [ZDJĘCIA] Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kreatywna-biblioteka-kobiet.jpg)

![Spotkania wigilijne dla seniorów i osób samotnych w gminie Krzyżanowice [ZDJĘCIA] spotkania wigilijne gmina krzyzanowice](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/spotkania-wigilijne-gmina-krzyzanowice.jpg)



![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)




![Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3 [ZDJĘCIA] Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/02/fiku_miku_logo-218x150c.jpg)


