Wygraj film „Elegia” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie VideoWorld oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Isabel Coixet na DVD pt. „Elegia” lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

„Elegia” to ekranizacja znanej i kontrowersyjnej powieści Philipa Rotha „Konające Zwierzę”. Historia namiętnego związku znanego krytyka teatralnego (Ben Kingsley) oraz pięknej studentki (Penelope Cruz), który z pełnej erotyzmu fascynacji przeradza się w niebezpieczną miłość. Opowieść o pięknie, które potrafi zaślepić i o zazdrości, która  potrafi zniszczyć.

- reklama -

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać film „Elegia” lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowszy film Quentin’a Tarantino?

a) „Bękarty Diabła”
b) „Bękarty Wojny”
c) „Demony Wojny”

 

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości „Video World – Elegia”, należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 25 stycznia. Rozwiązanie konkursu 26 stycznia na portalu www.raciborz.com.pl.

 

Video World Racibórz
ul. Opawska 67
czynne: 10:00 – 22:00

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody – kupony rabatowe – będą do odebrania w redakcji portalu raciborz.com.pl przy ul. Klasztornej 12 w Raciborzu (tel. 032 414 90 30).

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy:

Film – Joanna Mazur

Kupony rabatowe – Joanna Jaszczyszyn, Adam Kumański, Małgorzata Maślanka

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here