WOŚP: monitoring miejski zdał egzamin

8

W niedzielę, podczas zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy raciborska policja otrzymała zgłoszenie z monitoringu, dotyczące kradzieży pieniędzy z puszki WOŚP przez jednego z kwestujących.

Podczas XVIII Finału WOŚP w Raciborzu doszło do przykrego incydentu. W godzinach popołudniowych policja otrzymała zgłoszenie od strażników miejskich, którzy obsługują monitoring. Zgłoszenie dotyczyło kradzieży pieniędzy z puszki WOŚP. Na miejsce został wysłany patrol policji. Okazało się, że 15-letni wolontariusz skradł z puszki 264,20 zł. Przeciw nieletniemu prowadzone jest postępowanie, zabezpieczony został również obraz z monitoringu miejskiego, który będzie głównym dowodem w tej sprawie.

- reklama -

 

/p/

 

czytaj także: WOŚP w Raciborzu zebrała prawie 59 tys. zł

Rekordowy WOŚP w Kuźni Raciborskiej

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

8 KOMENTARZE

  1. hehe

    Trzeba być frajerem żeby kraść kasę pod kamerą

  2. kasa

    Dlatego ja nie daję pieniędzy na WOŚP, bo nie mam zamiaru pod szczytnymi hasłami ratowania zdrowia czy życia wspierać tych okazjonalnych wolontariuszy czy Owsiaka i jego Woodstock.

  3. A ja daje kase do puszek. Nie każdy jest taki jak ten 15latek. Jednak suma jaka zebrano w tym roku w Polsce mowi sama za siebie

  4. Z całą pewnością to nie jest jakiś odosobniony przypadek. Dowiedzieliśmy sie o tym, bo prawie miało to miejsce pod okiem kamery. A co się dzieje tam, gdzie nie patrzą obiektywy? Tych przypadków jest znacznie więcej i w Raciborzu, i w całej Polsce. Niestety prawdą okazuje się być to, co kiedyś już ktoś pisał o gimnazjalistach czy licealistach, którzy się przechwalają ile udało im się wyciągnąć ze skarbonek i co sobie za to kupili.

  5. Mam nadzieję że gnojek dostanie „wilczy bilet”.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here