Justyna Okrent walczy o nagranie teledysku

Mieszkanka Owsiszcz, Justyna Okrent, wzięła udział w eliminacjach do programu telewizyjnego "Czarna perła". Zwycięzca castingu będzie miał możliwość nagrania singla i nakręcenia teledysku.

"Czarna perła" to program organizowany przez Telewizję Kultury i Telewizję Silesia. Jest jednym z kilku projektów organizowanych w ramach Polskiego Fesitwalu Kultury. Pod koniec 2009 roku odbył się pierwszy casting do programu. Wzięła w nim udział mieszkanka powiatu raciborskiego, Justyna Okrent, która zaśpiewała piosenkę pt. "Czarne perfumy" do słów Agnieszki Osieckiej i muzyki Przemysława Gintrowskiego.

- reklama -

 

Na stronie telewizji www.telewizjakultury.pl można obejrzeć występy wszystkich artystów, którzy wzięli udział w castingu. Zamieszczono tam również ankietę do głosowania. Głosować można do końca stycznia 2010 r. Oddając głos na Justynę zwiększasz jej szansę zaistnienia w mediach, ponieważ nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość nagrania singla i nakręcenie teledysku w formacie HD. Najważniejszą nagrodą jest jednak opieka artystyczna sprowadzająca się do ukierunkowania wykonawcy, stworzenia jego wizerunku scenicznego, nagrań audiowizualnych i czuwania nad dalszym rozwojem.

 

Krótko o Justynie Okrent:

 

Justyna jest mieszkanką powiatu raciborskiego. Obdarzona talentem wokalno – aktorskim, mimo młodego wieku ma kilka znaczących osiągnięć na swoim artystycznym koncie. Bierze udział w licznych konkursach i festiwalach. Uwielbia śpiewać, grać i tańczyć – 6 lat przetańczyła w zespole tańca nowoczesnego. Z przyczyn czasowych musiała wybrać i postawiła na teatr i wokalistykę. Obecnie Justyna współpracuje z zaprzyjażnionym sesyjnym zespołem Sewera Band z Żor. Kilka tygodni temu rozpoczęła pracę nad debiutancką solową płytą. Utwory promujące debiutancką płytę można usłyszeć w Radiu Piekary.

 

 

/p/
 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here