„Lamus” – raj dla miłośników staroci

0

Raciborska giełda staroci "Lamus" cieszy się ogromną popularnością. W niedzielę już po raz trzeci miłośnicy staroci będą mieli okazję spotkać się, porozmawiać i powiększyć swoje kolekcje.

Styczniowa giełda "Lamus" to trzecie z kolei spotkanie kolekcjonerów i miłośników staroci odbywające się w Gimnazjum nr 1. Ostatni "Lamus" odbył się 13 grudnia. Wówczas na spotkanie przybyli wystawcy z kraju oraz z Niemiec i Czech. Giełda cieszyła się również dużą popularnością wśród zwiedzających. Taki jarmark to raj dla kolekcjonerów, można tam trafić na prawdziwe perełki. Kolejną okazję do spotkania kolekcjonerzy będą mieli już 17 stycznia. Tradycyjnie odbywać się będzie w godzinach porannych, od 8.00 do 13.00. Organizatorzy "Lamusa" chcą aby impreza odbywała się regularnie. Dlatego ustalono już daty kolejnych edycji giełdy. Czwarta edycja odbędzie się 14 lutego, piąta 21 marca, a szósta 18 kwietnia.

- reklama -

 

Warto przypomnieć, że władze Raciborza, Wodzisławia Śląskiego i Krzyżanowic pod koniec ubiegłego roku podjęły decyzję w sprawie wspólnej organizacji cyklu jarmarków staroci. 2 maja i 12 września wystawcy spotkają się w Chałupkach, podczas "Jarmarku na granicy". 5-6 czerwca oraz 10 października w wielkie targowisko zamieni się raciborski Plac Długosza. Natomiast na wodzisławskim Rynku wystawcy spotykać się będą każdego miesiąca: 7 lutego, 7 marca, 11 kwietnia, 2 maja, 13 maja, 4 lipca, 8 sierpnia, 5 września, 3 października, 7 listopada oraz 5 grudnia.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here