Samobójstwo na Głubczyckiej

3

21 stycznia około godziny 16.00 w jednym z mieszkań przy ul. Głubczyckiej w Raciborzu policja odnalazła zwłoki starszej kobiety.

Około godziny 16.00 raciborscy policjanci zostali wezwani do samobójstwa przy ulicy Głubczyckiej. 65-letnia raciborzanka powiesiła się. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Na polecenie Pokuratora zwłoki wydano rodzinie. Tego samego dnia o godzinie 22.00 nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu marki opel kadett z osiedlowego parkingu przy ul. Pracy w Raciborzu. Właściciel samochodu straty oszacował na 1400 zł.

- reklama -

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

 1. D.K.

  Nie znamy szczegółów tego, tragicznego zdarzenia.
  Można jedynie przypuszczać , iż powodem Mogły być: samotność, choroba, kłopoty rodzinne lub finansowe, chwilowe załamanie psychiczne pod wpływem jakiegoś wydarzenia …Szkoda, iż wcześniej sąsiedzi nie mogli jej pomóc . Czy była znana OPS? Czy pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej nawiązał z nią kontakt?.
  Jedynie Pan Bóg wie co tak naprawdę się stało.
  To już w ciągu miesiąca druga, tragiczna śmierć na terenie parafii św. Mikołaja , po głośnym zabójstwie 28 letniej kobiety przy ul. Piotrowskiej.
  Wieczny odpoczynek , racz Jej dać Panie…

 2. OLO

  Dlaczego od razu atakuje sie pracownika socjalnego, OPS. kiedyś sąsiad był bliski, teraz kazdy zaczyna być wrogiem. Osoby w depresji nie chca otrzymac pomocy, a na pukanie pracownika socjalnego nie odpowiada

 3. D.K.

  Nie atakuję pracownika socjalnego. Proszę dokładnie przeczytać mój komentarz i ewentualnie rzeczowo odpowiedzieć na pytania, jeżeli zna Pan/Pani tą sytuację.W sprtawie sąsiadów przyznaję rację. Niestety ogarnęła większość z nas tzw. znieczulica społeczna lub boimy się zainteresować bliżej czyimś nieszczęściem albo kłopotami w obawie przed agresywną reakcją podejrzanej osoby.
  Panuje coraqz powszechniej takie przekonanie – lepiej zamknąć drzwi i okna swojego mieszkania i udawać , że nic nie słyszymy. Ale kiedyś może być odwrotnie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here