Krzyżanowice rozegrają pierwszy sparing

Trenujący od 12 stycznia piłkarze katowickiej okręgówki – LKS Krzyżanowice, zagrają siedem sparingów przed rundą wiosenną.

 

- reklama -

Głównym celem nowego trenera – Bronisława Reliego, który wcześniej prowadził juniorów, jest poprawienie dziesiątej lokaty po rundzie jesiennej. Piłkarze LKS Krzyżanowice znajdują się w samym centrum tabeli ponieważ mają 12 punktów przewagi na zajmującym ostatnie miejsce Płomieniem Ochojec oraz 12 punktów straty do pierwszego Gosława Jedłownik.

 

Pierwszym rywalem w okresie zimowym jest drużyna KS Stal Kuźnia Raciborska, która ma już za sobą pierwszy test mecz z Borowikiem Szczejkowice. Mecz z piłkarzami z Kuźni odbędzie się 30 stycznia. Miejsce sparingu nie jest jeszcze znane z powodu zimowych warunków atmosferycznych. W przypadku utrzymującego się mrozu i dużej ilości śniegu, mecz ten prawdopodobnie zostanie rozegrany na sztucznej murawie w Wodzisławiu Śląskim.

 

Drugim sparingpartnerem będzie KS 1905 Krzanowice. Zespół po rundzie jesiennej znajduje się zaraz za podium w raciborskiej A klasie. Mecz zaplanowany jest na 13 lutego. Kolejnym meczem będzie spotkanie z liderem rybnickiej A klasy – Fortecą Świerklany 24 lutego. 3 dni później podopieczni Reliego spróbują swoich sił w meczu z Victorią Cisek – dwunastym zespołem opolskiej klasy okręgowej.

 

W marcu odbędą się mecze z Lucinem, Rychvaldem oraz Rudami Wielkimi.

 

/kozz/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here