Broadway na deskach „Strzechy”

Kolorowe pióropusze, kobiety w skąpych sukienkach i mężczyźni w starych kapeluszach – wszystko to i wiele więcej mogli zobaczyć Ci, którzy  w niedzielny wieczór, 24 stycznia, pojawili się w DK "Strzecha". Zobacz fotorelację.

Całe zamieszanie spowodował Teatr Musicalowy Broadway ze Szczecina. Dwudziestopięcioosobowy zespół profesjonalnych solistów oraz tancerzy przyjechał do Raciborza po to, aby na deskach "Strzechy" wystawić musical pt. "Karnawałowa Gala Musicalowa".  Publiczność trochę zawiodła, gdyż w sali widowiskowej zjawiło się tylko około 100 osób.

- reklama -

 

 

Artyści Teatru Broadway z ogromną sprawnością, wdziękiem, zaangażowaniem i młodzieńczą energią wykonali największe przeboje zaczerpnięte z klasyki musicalu "Grease", “Cabaret", "Jeckyll and Hyde", "Chicago", "Jesus Christ Superstar" oraz hity wykreowane przez kino amerykańskie jak "New York, New York", "Deszczowa piosenka", "Love and Marriage". Spektakl “Karnawałowa Gala Musicalowa" zachowuje adekwatną do repertuaru stylistykę, dostarczając znakomitej rozrywki i relaksu. W jego repertuarze znajdą coś dla siebie zarówno młodsi widzowie, wkraczający dopiero w świat musicalu i piosenki filmowej, jak również doświadczeni, wymagający koneserzy gatunku. W spektaklu znajdują się największe przeboje lat 20 i 40 – tych oraz 60 i 80 – tych.

 

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Kolejny raz na sporym wydarzeniu muzycznym pojawia sie 100 osób, czyżby na 50 tysięcy mieszkanców nie było tylu chetnych aby zapelnic 200 osobową salę? Dziwne.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here