Unijny zryw w sobotę

30 stycznia o godzinie 18:00 na sztucznej murawie w czeskim Kravaře odbędzie się pierwszy z dziewięciu meczów przygotowawczych Unii Racibórz.

Przeciwnik raciborzan – Zryw Wysoka to beniaminek opolskiej IV ligi. Grającym trenerem w zespole z Wysokiej jest były zawodnik Włókniarza Kietrz, który w sezonie 2001/2002 występował w polskiej drugiej lidze. Przeciwnicy unitów są w niewiele lepszej sytuacji po rundzie jesiennej niż piłkarze ze Srebrnej. Znajdują się bowiem na trzecim miejscu od końca z przewagą siedmiu punktów nad LZS Obrowiec oraz Polonią Nysa.

- reklama -

 

Z ekipą Zrywu związany jest były zawodnik Unii Łukasz Zapotoczny. Beniaminek IV ligi zimą był bardzo aktywny na rynku transferowym. Poza Andrzejem Machulakiem, Robinem Śtefekiem oraz Rafałem Watrasem klub z opolszczyzny pozyskał czterech… senegalczyków. Na pewno nie będą to talenty na miarę Henry Camary czy El Hadji Dioufa, ale warto wymienić ich z nazwiska. Są nimi: Babacar Sarr, Mamadou Toure, Mame Adama Gueye oraz Ismail Diara.

 

Przypomnę, że będzie to pierwszy mecz pod opieką Zbigniewa Szyguły i Andrzeja Marcowa – nowych szkoleniowców raciborskiej Unii.

 

/kozz/

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here