Odpowiedz na pytania i wygraj foto obraz – rozstrzygnięty

Masz puste miejsce na ścianie? A może chcesz podarować komuś wyjątkowy prezent walentynkowy? Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz studia fotograficznego Foto Kamiński i wygraj niepowtarzalny foto obraz.

Zbliżają się Walentynki. Idealna okazja ku temu, aby swojej drugiej połówce podarować coś wyjątkowego. Z pewością czymś bardzo wyjątkowym jest foto obraz. Foto-obrazy są nie tylko ciekawym elementem wystroju wnętrza, ale również mogą być oryginalnym prezentem. Wasze wspólne zdjęcie wydrukowane na najwyższej jakości płótnie artystycznym nabierze nowego blasku.

- reklama -

 

Przykładowe foto obrazy wykonane przez studio fotograficzne Foto Kamiński. 
 

 

KONKURS:

 

Aby stać się posiadaczem obrazu o wymiarach 30×40 z dowolną zawartością na prawdziwym malarskim płótnie wystarczy przejrzeć naszą fotogalerię "Trzy pokolenia bawiły się podczas koncertu zespołu Dżem", przeczytać relację z koncertu zespołu Dżem w Pszowie i odpowiedzieć na poniżej zadane pytania:

 

1. Które urodziny w ubiegłym roku obchodził zespół Dżem?
2. Z jakiej piosenki Dżemu pochodzą następujące słowa "puste kieszenie i torba pełna snów, oto malarz dziwny, który bywał tu"?
3. Na którym zdjęciu (podaj numer zdjęcia z galerii) wokalista zespołu, Maciek Balcar gra na tamburynie?

 

 

 

Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy [email protected], a w tytule wiadomości wpisać "Konkurs Foto Obraz", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 8 stycznia. Rozwiązanie konkursu 9 stycznia na portalu www.raciborz.com.pl.

 

 

Studio fotograficzne Foto Kamiński proponuje również inne foto gadżety:

 

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie jedyny w swoim rodzaju prezent? Wystarczy że dostarczysz nam zdjęcie, a my nadamy mu wyjątkową oprawę. Skorzystaj z szerokiej oferty foto gadżetów studia fotograficznego Foto Kamiński. Kubek, T-shirt, poduszka, kalendarz sprawią, że będzie to zaskakujący i niepowtarzalny prezent.

  

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Anna Mistarz

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here