Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na raka Wiktorii

W raciborskich szkołach trwa zbiórka pieniędzy na rzecz 9-letniej, chorej na raka Wiktorii. W związku z tym 11 lutego w auli Gimnazjum nr 5 odbędzie się wieczorek poetycko-muzyczny, z którego dochód w pełni przekazany zostanie dziewczynce.

Przypomnijmy, Wiktoria jest uczennicą III klasy Szkoły Podstawowej nr 18 w Raciborzu. Niedawno wykryto u niej nowotwór. Jedyną szansą dla Wiktorii jest drogie i jak najszybsze leczenie, na które niestety nie stać jej rodziców. Dodatkowo dziewczynka nie może ubiegać się o pomoc z jakiejkolwiek Fundacji, ponieważ nie ma jeszcze orzeczenia o niepełnosprawności. Uczniowie raciborskich szkół organizują zbiórki pieniędzy na rzecz 9-letniej Wiktorii.

- reklama -

 

Dodatkowo, 11 lutego o godzinie 18.00 w Gimnazjum nr 5 odbędzie się wieczorek poetycko-muzyczny, z którego dochód w pełni przekazany zostanie dziewczynce. Przedstawienie odbędzie się w auli G5. Tematem przewodnim wieczorku będzie "Miłość". Samorząd uczniowski Gimnazjum nr 5 zaprasza na czwartkowe spotkanie wszystkich tych, którzy chcą pomóc. – Jeżeli zgadzasz się z nami i uważasz, że pomaganie innym daje naprawdę wiele satysfakcji to przyłącz się do nas – zachęcają uczniowie. Wstęp na wieczorek kosztuje tylko 3 zł.

 

Jeżeli nie mogą Państwo przyjść w czwartkowy wieczór do Gimnazjum nr 5, a chcą Państwo wspomóc zbiórkę pieniędzy na rzecz 9-letniej Wiktorii poniżej podajemy numer konta. Pamiętajmy, że w walce z tak straszną chorobą, jaką jest rak liczy się każdy dzień.

 

Nazwa odbiorcy: Rada Szkoły Podstawowej nr 18 w Raciborzu ul. Ocicka 52
Numer konta: 92 1020 2472 0000 6102 0018 6775
Z dopiskiem: Dla Wiktorii z III B 

 

Czytaj również:

Gdy dziecko zachoruje na raka – apel o pomoc dla Wiktorii

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here