Wszystko o kobietach, wszystko o mężczyznach

14 marca o godzinie 17.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury wystawiony zostanie spektakl pt. "Wszystko o kobietach, wszystko o mężczyznach" w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego.

W teatrze albo zachwyca całość, albo z precyzją matematyka wylicza się lepsze i słabsze momenty. Są przedstawienia, które dłużą się okrutnie i człowiek z nadzieją wyczekuje kurtyny. Są też takie, w których wszystko co dobre kończy się po pierwszym akcie oraz takie, w których dla finału warto czekać choćby wieczność. Statystyka spektaklu "Wszystko o kobietach – wszystko o mężczyznach" w Teatrze Nowym wyraźnie dzieli spektakl na pół. Jeżeli ktoś należy do spóźnialskich i opuści historię o kobietach – niewiele straci, bo dopiero męskie opowieści mają w sobie coś, co sprawia, że czekanie na kurtynę nie jest dominującym. 

- reklama -

 

Teatr Nowy w Zabrzu, Miro Gavran, "Wszystko o kobietach – wszystko o mężczyznach", reżyseria i opracowanie muzyczne: Bartłomiej Wyszomirski, scenografia: Iza Toroniewicz. Premiera spektaklu miała miejsce 6 stycznia 2008 roku.

 

Obsada:
Magda, Krysia, Nina, Mimi, Rozalia – Aleksandra Gajewska
Anita, Hania, Maria, Binia, Matylda – Danuta Lewandowska
Jolka, Ola, Janka, Dzidzia, Luiza – Joanna Falkowska
Adam, Mały, Leon – Krzysztof Urbanowicz
Paweł, Rudy, Patryk – Marcin Kocela
Michał, Maks, Robert – Norbert Kaczorowski

 

Bilety na spektakl:

30 zł – przedsprzedaż

35 zł – w dniu spektaklu

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here