Weekend: Płonące golfy, kradzież i nietrzeźwi kierowcy

0

Podczas minionego weekendu (12.02-14.02) straż pożarna wzywana była dwukrotnie do płonących samochodów. Policjanci natomiast zatrzymali kierowcę samochodu, który wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W piątek, 12 lutego około godziny 17.00 strażacy zostali wezwani do płonącego samochodu marki volkswagen golf. Samochód zaparkowany był przy ul. Mikołaja w Raciborzu. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Następnego dnia również wezwano straż do płonącego golfa. Jednak w tym przypadku nie udało się niczego uratować. Wnętrze samochodu zaparkowanego przy ul. Reymonta spłonęło całkowicie. Samochód prawdopodobnie został podpalony.

- reklama -

 

W niedzielę około godziny 18.20 przy ul. Rybnickiej w Raciborzu policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Był nim 34-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, który kierował samochodem marki Ford Scorpio mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W sobotę na dyskotece w Pogrzebieniu nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego, dokumentów, aparatu cyfrowego, kosmetyczki wraz z pieniędzmi w kwocie 40 zł, na szkodę mieszkanki powiatu wodzisławskiego.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here