Ziemia Raciborska „Na styku kultur”

0

W dniach 26 – 28 lutego br. w Łodzi odbyły się targi ''NA STYKU KULTUR 2010". To już kolejne targi w ramach projektu pt. "Oaza pereł śląskiego gotyku – promocja markowych produktów ziemi raciborskiej na targach turystycznych", na których promowane były największe atrakcje  Raciborszczyzny.

XVI Międzynarodowe Targi Regiony Turystyczne – Łódź ''NA STYKU KULTUR 2010" to kolejne targi w których wzięła udział Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu (tydzień temu agencja promowała atrakcje Raciborszyzny na Międzynarodowych Targach Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX w Sosnowcu). Podczas łódzkich targów odwiedzający mogli zapoznać się nie tylko z międzynarodową ofertą turystyczną, licznymi prezentacjami multimedialnymi, folderami promocyjnymi i filmami o tematyce turystycznej, lecz także wziąć udział w wielu seminariach oraz panelach dyskusyjnych. Na targach obecni byli wystawcy m. in. z Portugalii, Słowenii, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Tunezji, Izraela.

- reklama -

 

 

 

Następne targi, podczas których Agencja Promocji będzie informowała o walorach ziemi raciborskiej, odbędą się w dniach 10 – 14 marca 2010 r. w Berlinie: MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE.

 
Projekt pt. "Oaza pereł śląskiego gotyku…" jest realizowany w ramach Działania 3.4 Promocja turystyki Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jego wartość wynosi 234 696 złotych a przyznane dofinansowanie 199 491,60 zł.

 

źródło: Starostwo Powiatowe

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here