Kobieta pchnęła nożem swojego konkubenta

W piątek, 12 marca raciborscy policjanci zatrzymali 43-letnią raciborzankę, która w jednym z mieszkań przy ulicy Stalmacha, pchnęła nożem swojego 61-letniego konkubenta.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15.00. W jednym z mieszkań przy ulicy Stalmacha 43-letnia raciborzanka, podczas kłótni, pchnęła nożem swojego 61-letniego konkubenta. Pokrzywdzony z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta została zatrzymana. Po przebadaniu stanu trzeźwości okazało się, że miała około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za popełnione przestępstwo grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

- reklama -

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. źle ze tak sie stało, ale moze to wydarzenie spowoduje ze ten biedny facet pozbedzie sie w koncu tej „kobiety” ze swego domu, bo jak do tej pory nie mial na to sposobu, a ilosc awantur toczonych przez nia przekraczaly wszelkie normy… a policja.. coz ograniczala sie do niezbednych dzialan (adekwatnych do okolicznosci) i tez poki nie doszlo do tragegii nic nie mogla zrobic, ale to juz chyba ulomnosc systemu prewencyjnego, prawnego… no w kazdym razie czy jeszcze bedziemi mieli okazje zobaczyc ta pania

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here